Chat

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dita Kunclová - Poděkování

Vážený pane Baraniku, velmi si vážíme Vaší práce a zejména přístupu k nám, milovníkům Řecka. Jsme Vašimi stálými klienty (ještě pohrobci po Daniela Travel) a vždy jsme u Soničky v Teplicích rezervovali první den :-) Letos jsme výjimečně vyčkávali na LM (máme dvou a půl letou dcerku, tudíž člověk čeká vše... neštovice, rytmicky atd., prostě cokoli, co může cestování překazit). Ale budeme sledovat situaci a až se uklidní, hned zase s Vámi vyrazíme do Řecka. Bez Vaší CK by to už nebylo ono:-) Držíme palce, ať to zvládnete a hlavně přejeme zdraví. Dita Kunclová

Zdenka Nemravová - poukaz

Dobrý den.Dnes jste nás informovali o zaslání poukazu místo storna.Já nevím,jestli budu moci příští rok cestovat.Tudíž,k čemu mi bude poukaz?Manžel je v armádě a už nyní mají různé zákazy ohledně cestování.Co se stane,když nebudu moci poukaz využít?Přijdu o všechno?

Lenka Kanive - Vycestovat v sezóně možná jen na nějaké ostrovy, mimo Evropu. Slova Primuly.

Tak už mi zmizela i poslední naděje, že 16. 7. odletíme na Ithaku. Zajímá mě, zda by se dala případně dovča přesunout i na další rok. Vzhledem k tomu, že sezóna na Ithace je tak do konce září, pak už je tam pro mě chladno a hlavně to asi nic neřeší. Děkuji a věřím v zázrak.

Ivan Baranik - cestování

Dobrý den, nejsem volič ČSSD, ale rozhovor p.Hamáčka se jeví, jako velice rozumný. Je tam též vyjádření k tomu co řekl p.Prymula o možnostech cestování : https://www.denik.cz/z_domova/jan-hamacek-koronavirus-pandemie-cernobyl-20200327.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Alena Burešová - Alena Burešová - přání

Dobrý den pane Baraniku, jsme s manželem stálými zákazníky Vaší cestovní kanceláře a proto nás moc mrzí současný vývoj s nákazou po celém světě. Máme na letošek také objednanou dovolenou a doufáme, že to dobře dopadne. Vůbec by mě ale nenapadlo Vás bombardovat dotazem co a jak bude, když je situace taková jaká je. Se službami Vaší cestovní kanceláře jsme moc spokojeni a přejeme jí aby tuto krizi zvládla a Vám, Vaší rodině a spolupracovníkům přejeme hlavně zdraví, neboť bez zdraví nebude ani to štěstí. Alena a František Burešovi

František Hálek - HM JE TO BLBÝ

Stránky řeckého ministerstva zdravotnictví: https://eody.gov.gr/eisagogiki-topothetisi-ypoyrgoy-ygeias-vasili-kikilia-sti-simerini-enimerosi-ton-diapisteymenon-syntakton-ygeias/ Συνιστάται ισχυρά η αποφυγή ταξιδιών εντός και εκτός Ελλάδας όλων των ατόμων που ανήκουν στις ομάδες αυξημένου κινδύνου δηλαδή άτομα με ηλικία άνω των 70 ετών ή οποιασδήποτε ηλικίας με υποκείμενα σοβαρά χρόνια νοσήματα (καρδιαγγειακά νοσήματα, σακχαρώδης διαβήτης, νοσήματα του αναπνευστικού) και άτομα με ανοσοκαταστολή. Překlad: Důrazně se doporučuje vyhnout se cestování do a z Řecka všem osobám patřícím do vysoce rizikových skupin, tj. Osobám starším 70 let nebo jakémukoli věku s vážnými chronickými chorobami (kardiovaskulární onemocnění, diabetes mellitus, respirační onemocnění) a osobám s respiračními chorobami. Tak já mam zatim smůlu :-((( Bez nákazy je snad ještě Korfu.

Tomáš Čermák - Koronavirus

Dobrý večer, chtěl bych se pouze zeptat jestli si i po několika dnech gradování šíření viru a stupňování se hysterie,prohlubováním se schodku státního rozpočtu a neinformováním o stavu na Řeckotureckých hranicicích,věříte svým vlastním slovům,které jste pronesl jako Pan majitel cestovní kanceláře v oficiálním prohlášení? Nebo jestli by nebylo lepší s odstupem mírného času tyto informace upřesnit. Osobně si mslím,že černé na bílém to budete mít během jednoho měsíce. Děkuji za odpoveď.

Alena Tichá - uzavření hranic

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak bude CK postupovat při vládním nařízení zavřít hranice. Spousta lidí nebude moci vycestovat možná i 2 roky. Chápu, že je brzy toto řešit, ale jedná se mi o to, že zaplatíme zálohy a na zájezd nebudeme moci odjet a to ne z vlastního rozhodnutí. Jak to potom bude s vrácením záloh? Sama se modlím, aby k tomuto nedošlo, situace se uklidnila a my všichni si dovolenou užili. Velmi děkuji za odpověď a přeji krásný den :-)

Drahomír Koželuh - Zajímavosti z Řecka

https://www.cestolino.cz/magazin/d/25-zajimavych-faktu-o-recku-o-kterych-jste-nemeli-ani-tuseni/#utm_source=facebook&utm_medium=wall&utm_campaign=mameRadiRecko

Jaroslava Kudrnová - Věřme v realizaci letošní dovolené v Řecku

Přes všechno co se dnes děje věřím, v realizaci dovolené v Řecku a moc se na ní těším. Nezaplacení záloh jsem neuvažovala, nerada bych aby panikařící zákazníci způsobili problémy naší oblíbené cestovce, nebudou to mít asi cestovky obecně letos moc lehké. Co se stane nikdo neodhadneme. Důležité bude jak se Řecko vyrovná s vlnou koronaviru, pokud by byla nějaká info jak se tam vláda k tomu staví tak by to bylo fajn, kdyby jsme se mohli dovědět.

Ivan Baranik - vyjádření k momentální situaci

Dobrý den, na tomto odkazu najdete naše vyjádření k dnešní situaci a případnému vývoji. https://www.melissatravel.cz/stahnout/cb6ddbbe8288fdf8e81175dd41eccb12.pdf Pro zobrazení je potřeba tento odkaz zkopírovat a vložit do prohlížeče.

Storno

Dobrý den,chtěla jsem se prosím zeptat jestli je nutné zaplatit první doplatek do 15.3.,jestli není možné platbu posunout vzhledem k dnešní nejistotě.Je nám velice líto přijít o krásnou dovolenou,proto stále váháme se stornem.Jedeme sice na konci srpna,ale vývoj situace se jeví né příliš příznivě.Jaký je prosím storno poplatek dovolené?Děkuji za odpověď.

Nikola Málková - Poděkování

Velmi děkuji za přístup pana Baranika, bohužel jsme z vážných důvodů museli stornovat dovolenou, ihned mi pan majitel volal a situaci řešil. Nikdy jsem se u žádné CK nesetkala s tak vstřícným jednáním. Letos vycestovat nemůžeme, budu věřit, že v dalším roce ano a volba cestovky bude jasná. Děkuji a všem ostatním přeji krásnou, ničím nerušenou dovolenou.

Helena Radová - Řecko - květen

Dobrý den, chtěla bych se zeptat , jak předběžně vyhodnocujete odjezdy do Řecka kombinovanou dopravou v květnu vzhledem k situaci ? Určitě nechceme dovolenou rušit , naopak ještě máme v plánu přidat jednoho až dva lidi sebou a ani nijak nepanikařime , jen se modlime aby odjezd byl možný . Děkuji a přeji hezký den.

Zora Rathová - Vyhledavani ceniku

Mne se take vse zobrazuje tak jak ma. Vyberu destinaci, kliknu na vsechna ubytovani. Zobrazi se vsechna ubytovani vcetne fotografie. Zvolim si svoje preferovane ubytovani a u nej kliknu na detail. Potom se zobrazi velmi prehledna tabulka s daty odletu vcetne cen.

Lenka Bartošová - Termíny zájezdů

Mě se zobrazují všechny termíny zájezdů bez problémů

Stanislava Hlaváčová - dotaz

Dobrý den, měla bych dotaz,sjednali jsme u Vaší cestovní kan.zájezd na Fourku - Venus s polopenzí ,dvě osoby ,se zálohou 500kč na osobu.Z vážných důvodů musíme odstoupit od smluvení zájezdů.Prosím o informaci,jak postupovat. Mohu přijít osobně a zájezd zrušit.

Pavla Hubičková - Klimatizace Fourka

Dobrý den. chtěla bych se zeptat, kolik bude stát klimatizace v červenci hotelu Venus. Děkuji za odpověď Pavla Hubičková

Pavel Nejezchleba - Kola na Ithace

Dobrý den, může mi někdo sdělit zda půjčovaná kola u ubytování Albatros, Vathi jsou typu trek, mountain nebo město a jestli se půjčují i přilby (hustilku sebou?). Děkuji a přeji hezký den.

Lumir Pospisil - dotaz

proč se nezobrazuje u jednotlivých destinací všechna ubytování jako dřív kde bylo vše potřebné vidět TERMÍNY VŠECH ZÁJEZDŮ, CENA, nebo dělám chybuj