Stoupa, penzion Olga4

Penzion Olga

Všechny termíny jsou vyprodány

Zobrazit všechny zájezdy

Termíny

Olga
Termín 11. 9. - 22. 9.
Počet dní/nocí 12/11
Objednat termín Vyprodáno
Studio
Sleva
1. a 2. osoba 16 390 Kč

V ceníku výše jsou uvedeny katalogové ceny za 1. a 2. osobu před slevou (škrtnuté). V řádku pod katalogovou cenou naleznete aktuální cenu pro 1. a 2. osobu. Zvýhodněné ceny za 3.-5. osobu zobrazují řádky níže (vždy podle věku cestujícího a typu ubytování). Tyto ceny (zvýhodněné za 3.-5. osobu) nelze kombinovat s procentuální slevou prvních dvou osob - vždy platí výhodnější nabídka.

Cena všech zájezdů zahrnuje: leteckou přepravu, letištní a bezpečnostní taxy, cestovní pojištění léčebných výloh, transfery v Řecku, autobusovou přepravu (týká se kombinovaných zájezdů), ubytování, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona 159/1999 Sb.   Transfery na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31. 3. 2020. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech. Parkování na letišti za zvýhodněnou cenu pro klienty, kteří nemají možnost využít transfer na letiště (bydlí dále než 30km od některého z našich nástupních míst).

Informace

Pojeďte s námi v roce 2021 na dovolenou do menšího řeckého letoviska Stoupa, které leží v jižní části poloostrova Peloponés, přibližně 60 km od města Kalamata, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy od roku 2017 do penzionu Olga.

Penzion Olga je obklopen květinami a leží v klidné části letoviska  300m od pláže. Upravená studia pro 2–4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, TV, trezorem zdarmawi-fi připojením zdarma, klimatizací za poplatek a balkonem/terasou. 

 

Jednolůžkové studio (na dotaz) + 360 Kč/noc.

 

Možnost dokoupení stravování: večeře 420 Kč/noc, polopenze 550Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Výše pobytové taxy platné od 1.1.2018 v Řecku je pro studia a apartmány 0,50 €/noc/pokoj. Další informace najdete zde.

Vzdálenost z letiště: Kalamata (letiště)- Stoupa 60 km.

 

Přibližné časy letů pro sezónu 2020 zde (aktuální ke dni 04.08.2020).

 

Parametry

 • Stravování: Bez stravy, možnost dokoupit
 • Typ ubytování: Penzion
 • Výhled na moře: ne
 • Wifi připojení: na pokoji
 • Trezor: zdarma
 • Možnost zapůjčení motorového člunu: ne
 • Animační program: ne
 • Možnost potápění s instrukturem: ne
 • Možnost zapůjčení kola/koloběžky: ano
 • Turistika: ano
 • Klimatizace: za poplatek
 • Vodní sporty na pláži: ne
 • Potápění: ano
 • Pláž: písčitá
 • Vstup do moře: pozvolný
 • Druh dovolené: klidná
 • S bazénem: ne
 • Vzdálenost od moře: 300 m
 • Vzdálenost od pláže: 300 m
Zobrazit mapu

Videa

Letovisko

Pojeďte s námi v roce 2021 na dovolenou do menšího řeckého letoviska Stoupa, které leží v jižní části poloostrova Peloponés, přibližně 60 km od města Kalamata, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy od roku 2017.

Nachází se na úpatí pohoří Taygetos a je součástí oblasti Mani. Kdysi byla Stoupa ospalým místem, ale v posledních letech se s přibývajícím zájmem turistů stala vyhledávaným letoviskem, které si ale i přes zvýšený zájem zachovává své kouzlo. Stoupa patří mezi klidnější místa, kde se můžete procházet uličkami letoviska nebo absolvovat procházky do olivových hájů, které nabízí překrásné výhledy do okolí. I přesto, že není Stoupa velké letovisko, najdou tu turisté všechny služby, které na své dovolené vyhledávají. V letovisku je zajištěna lékařská péče i lékárna. 

Stoupa a celá oblast Mani je výjimečná svou kamennou architekturou, lišící se od té tradiční řecké. V minulosti byla oblast Mani známá díky svým nespoutaným a divokým obyvatelům, kteří žili izolovaní ve vysokých věžích, sloužících k jejich ochraně. Některé z věží stojí dodnes. 

Hlavní písčitou pláž v letovisku lemuje nábřeží s obchody, bary a tavernami, nabízejícími místní speciality. Naleznete zde i několik menších pláží ukrytých mezi kameny a na okraji letoviska známou pláž Kalogria, kde se nachází bar a restaurace. Moře tu má krásnou tyrkysovou barvu. Patronem pláže je spisovatel Nikos Kazantzakis, jehož socha stojí na útesu nad pláží. Nejpopulárnější pláží letoviska je Stoupa Beach. Pokud jste nadšenci do šnorchlování, na okrajích pláže jsou vhodné podmínky právě pro vás. V blízkém i vzdáleném okolí pak najdete celou řadu dalších pláží a byla by škoda je nepoznat. 

Zhruba 4 kilometry od Stoupy leží rybářská vesnička Agios Nikolaos, nabízející taverny s místními specialitami. Ve vzdálenosti 7 km od Stoupy se nachází historická oblast Kardamili, která byla zmíněna i samotným Homérem. Další zajímavé město je Areopoli, vzdálené 40 km. Zde můžete navštívit náměstí, kde se každou sobotu konají trhy s místními produkty a specialitami. 50 kilometrů od Stoupy se skrývá jeskyně Diros, jejíž krásu mohou návštěvníci obdivovat na lodičkách. 

Stoupa je vhodná destinace nejen pro rodiny a páry. Díky velmi dobré dostupnosti významných antických památek jako jsou Mykény, Olympie, Epidaurus a mnoho dalších, si na své přijdou i ti, kteří rádi poznávají historii, nová místa a kultury.

Vzdálenost z letiště: Kalamata (letiště) - Stoupa 60 km.

Zajímavé cíle

Recenze

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Blanka Ulaherová - Recenze k ubytování Olga

Všetko v poriadku, až na slabší signál wifi v našej izbe, vonku to bolo OK. Pobyt splnil naše očakávania, potešila aj ponuka výletov a samozrejme služby delegátky Petry Horákovej, ako i jej anglickej kolegyne na exkurziách, Jane. Okolie poskytuje množstvo zaujímavých cieľov. Fotografie aj reportáž si môžete prečítať na https://ulaherova.blog.sme.sk/c/513470/zeus-homer-kolokotronisovci-a-nikos-kazantzakis.html Ďakujeme aj CK Melissa, s ktorou sme boli prvýkrát, zájazd bol perfektne zorganizovaný.

Vladimír Chrastecky - Recenze k ubytování Olga

Děkujeme delegátce,Petře Horákové,za skvělé a profesionální služby v době našeho zájezdu který se konal 11.-21.6.2019.Skvělá destilace,krásné počasí,nádherné okolí a spousta nezapomenutelných zážitků z výletů po krásách a dominantách Stoupy.K zájezdu nemáme žádné záporné námitky, doporučujeme všem.Děkujeme, a těšíme se na příští sezonu. Iva M. a V. Ch.

Marie Linhartová - Recenze k ubytování Olga

Ubytování Olga je na klidném míste pár minut od moře,kuchyňské vybavení pro jednoduché vaření je dostačující.Stoupa je velmi příjemné místo ke strávení klidné dovolené,žádné diskotéky apod.Obchody se vším potřebným jsou nedaleko.Chtěla bych vyzdvihnout práci delegátky Petry Horákové,je skutečně skvělá.

Magdaléna Drbalová - Recenze k ubytování Olga

Báječná lokalita pro cestování po památkách a přírodních zajímavostech regionu. Nutno však mít k dispozici auto. Pokud jde jen o koupání, vzdálenost k moři cca 5 minut je přijatelná. Vše co potřebujete k dovolené je v místě. Speciální poděkování za péči delegátce Petře Horákové - odpovědná a pečlivá, připravená kdykoliv poradit a pomoci.

Marta Ciprova - Recenze k ubytování Olga

Ubytování perfektní, vzdálenost k moři přijatelná.

Fotografie od klientů

Pro nahrání fotografií do fotosoutěže se musíte přihlásit.