léto 2020

Vážení klienti, 

níže najdete všechny aktuální změny, informace na našich webových stránkách jsou nyní aktuální.
 
zrušení zájezdů:
Karpathos
Naxos
Paros
Kythira
Sarti
Fourka
Kréta sever 
Korfu Perivoli

Rhodos - odlet z Brna
Zakynthos - odlet z Brna
Lefkáda - odlet z Brna
Ammoudia - odlet z Brna

změna termínů:
Skopelos, Alonissos
Stoupa
Ios
Korfu Agios Stefanos
Kréta jih
Lefkáda
Rhodos
 

beze změny:
Kefalonie
Ithaka
Kos
Kalymnos
Zakynthos
Parga
Ammoudia
Paxos
Sivota


Kdy jde objednávat nové zájezdy:
Do 5.6. klienti, kteří mají platnou (aktivní) smlouvu, ale byl pro danou destinaci změněn termín, popřípadě zrušena destinace.
Od 6.6. do 8.6. klienti, kteří měli zájezd na květen/červen a byl z naší strany zrušen. Stejně tak klienti s "naší" poukázkou vystavenou v dubnu.
Od 9.6. volný prodej.Vážení klienti,

zajišťovat vám dovolenou v Řecku, je nejenom naše práce, ale především potěšení a děláme ji rádi už více jak 20 let. Vždy se maximálně snažíme o to, abyste se z dovolené vrátili odpočinutí a spokojení. Výsledek naší práce mohou ovlivnit i události, na které nemáme žádný vliv. Většinou se nám je vždy podařilo zvládnout tak, že to nikdo ani nepoznal. Bohužel letos nám vše, co běžně děláme, výrazně ovlivnila epidemie Covid-19.  Před několika měsíci nám všem bylo oznámeno, že se dlouho do našeho milovaného Řecka nepodíváme. Já, jako majitel firmy patřím mezi životní optimisty a věřil jsem, že se situace uklidní a do Řecka se letos odletí. Naštěstí stejný názor mělo i mnoho z vás, našich skvělých klientů, a již se reálně rýsuje, že se na vaši vysněnou dovolenou vypravíte.

V naší společnosti celkově panovala negativní atmosféra, která vedla u jiných cestovních kanceláří k velkému počtu zrušených zájezdů a to bohužel výrazně ovlivnilo obsazenost letadel letecké společnosti Smartwings na letní sezónu a došlo tak k významné redukci letů i k úplnému zrušení některých destinací. Prosím, věnujte pozornost našim webovým stránkám, kde naleznete všechny aktuální informace.

  1. Pokud u vaší destinace došlo ke změně termínů, najdete nové termíny na webových stránkách u vámi vybraného ubytování. Váš původní termín se již nezobrazuje, jsou zde pouze uvedeny nové aktuální termíny.
  2. V případě, že byly do vámi vybrané destinace zrušeny všechny lety, u ubytování není uveden žádný termín a bohužel tyto destinace letos nebude možné navštívit. To nás samozřejmě velmi mrzí, ale můžete si vybrat místo, které vás nejvíce z naší nabídky osloví. Tyto destinace se zcela jistě objeví v naší nabídce pro rok 2021.

Zájezdy s odjezdem do 31.8.2020: poukázka dle zákona 185/2020, kterou můžete ihned použít k zakoupení nového zájezdu. V případě, že vás žádná nabídka neosloví, poukaz můžete použít na zakoupení zájezdu na léto 2021.

Zájezdy s odjezdem od 1.9.2020: poukázka dle zákona § 1903 až 1905 zákona č. 89/2012 Sb., kterou můžete ihned použít k zakoupení nového zájezdu. V případě, že vás žádná nabídka neosloví, poukaz můžete použít na zakoupení zájezdu na léto 2021. Popřípadě odstoupit od smlouvy dle obchodních podmínek.

Jaké máte nyní možnosti vybrat si nový zájezd?                                                                                                                                                                        Pokud došlo ke změně termínu, máte možnost si vybrat jiný termín dle vaší preference, popřípadě jinou destinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud došlo ke zrušení celé destinace, samozřejmě si můžete vybrat z naší nabídky jakýkoli jiný zájezd.

Kdo a kdy si bude moci zájezd objednat:

  • Klienti, kteří mají platnou (aktivní) smlouvu, ale byl pro danou destinaci změněn termín, popřípadě zrušena destinace.
  • Klienti, kteří měli zájezd na květen/červen a byl z naší strany zrušen.
  • Klienti, kteří si v dubnu (20.4.2020) vybrali naši poukázku.
  • Volný prodej.

NEZDRAŽUJEME! Ceny/slevy jsme nastavili tak, jak byly při zakoupení zájezdu na FIRST MINUTE do konce roku 2019.

Pokud si vyberete jiný zájezd, vyplňte objednávku na našich webových stránkách a do poznámky uvedete V.S. uvedený na poukázce. Následně vám na tuto novou objednávku převedeme již uhrazené platby. Jen prosíme o trpělivost, pár dní toto může trvat, protože je vás hodně, co se do Řecka těší.

Věřil jsem a teď už jsem si jistý, že si svou letošní dovolenou všichni užijeme a později budeme vzpomínat na všechny tyto nepříjemnosti, které jsme zažili za poslední měsíce s úsměvem na tváři.

S pozdravem

Baranik Ivan