info 21.5.

Vážení klienti,

jak již jistě víte, do Řecka a zpět by se mělo cestovat bez testů na Covid, což je zcela jistě dobrá zpráva. Nyní čekáme na informaci od TVS, kde nám bude sděleno jaké termíny a na jaké destinace se bude létat a k jakým změnám případně dojde. Všechny CK musely přistoupit k výrazné redukci objednaných letenek a tomuto se nyní musí vše přizpůsobit. Mluví se o redukci až o 70%. Věřím, že všechny potřebné informace budeme mít do konce května. 

Z výše uvedených důvodů jsme prozatím "zablokovali" na našich webových stránkách rezervace/objednávky zájezdů. Toto zablokování jsme udělali ze dvou důvodů, za prvé nemůžeme neustále dokola stornovat/objednávat zájezdy, je nás málo. Tak jak klienti rušili, tak nyní chtějí obejdnávat. Přitom kdyby všichni vydrželi, byl by klid pro všechny. Za druhé, přednost budou mít klienti, kteří mají nyní objednané zájezdy a vydrželi čekat, jak to vše dopadne. Nemůžeme těmto klientů později sdělit, že pro ně není místo.

Provozní doba našich poboček od pondělí 25.5.2020 :

Liberec - 8:30-17:00 (po-pá)

Praha - 9:00-17:00 (út-čt),

Brno - zavřeno, Teplice - zavřeno. Brno a Teplice jsme zatím uzavřeli do odvolání. V Praze jsme omezili provozní dobu. Letos budeme mít podstatně menší počet klientů a tedy musíme mít i menší provozní výdaje.

 

S pozdravem
 
Ivan Baranik