Platby

Při objednání zájezdu od 30.10.2020 do 15.3.2021

I. záloha při objednání zájezdu POUZE 500 Kč/osoba do druhého dne
II. doplatek zálohy 30 % splatný do 15. 3. 2021
III. doplatek celkové ceny splatný 30 dní před odjezdem

Platba poukázkou: při vyplňování smlouvy o zájezdu na našich webových stránkách, je nutné zadat číslo poukázky (v.s.)  do tomu určené „kolonky“. V případě, že tak neučiníte není možné poukázku dodatečně uplatnit na danou smlouvu o zájezdu. Nově vytvořená smlouva bude zaslána na vaší emailovou adresu.  Za několik dní vám přijde další smlouva o zájezdu, kde již bude hodnota poukazu uplatněna v rozpisu plateb. Prosím buďte trpěliví, poukázek je velké množství a vše se musí zkontrolovat, aby nedošlo k pochybení. Na jednu smlouvu o zájezdu lze použít pouze jednu poukázku.

V případě, že je hodnota poukazu nižší než celková cena, bude doplatek zájezdu vyznačen na smlouvě o zájezdu.
V případě, že je hodnota poukazu vyšší, než je objednávka, bude zbytek poukazu možné použít na další zájezd.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda vydá doporučení necestovat), povinné karantény (pokud bude povinná při vstupu do cílové destinace, či při návratu do ČR) a uzavření českých hranic.

 

Při objednání zájezdu od 15.3.2021

I. záloha při objednání zájezdu 30% splatná ihned
II. doplatek celkové ceny splatný 30 dní před odjezdem

 

Při objednání zájezdu do 30ti dnů před odjezdem

I. celková cena zájezdu splatná ihned.

V případě vytvoření objednávky mimo pracovní dobu (LM zájezdy, 20 dní před odjezdem) , probíhá platba online platební kartou. Budete přesměrování na platební portal, kde zadáte číslo své platební karty, datum platnosti a kontrolní číslený kód. Po ověření bude platba dokončena během několika sekund. Ověřte si u své banky zda lze kartu použít k platbám přes internet.

Comgate
Visa a Mastercard

Možnosti platby

  1. Bankovním převodem

Jednoduchý, rychlý, bezpečný a bezplatný způsob jak uhradit zájezd. Uhraďte dovolenou převodem z účtu vaší banky do naší.

  1. Platbou v hotovosti na pobočce

Stavte se za námi osobně a zaplaťte svou dovolenou v hotovosti.

  1. Online platební kartou

Rychlý způsob úhrady zájezdu v případě, kdy není možné provést platbu bankovním převodem.

  1. Platební kartou na pobočce

Nenoste velkou hotovost po kapsách a zaplaťte pohodlně a prakticky přes elektronickou platební čtečku. Jen je třeba si pohlídat výši stanoveného limitu pro tyto platby. 

  1. Pomocí benefitních programů (Benefit Management, Benefity a. s., Edenred, UP a Sodexo)

Zájezdy je možné platit i poukázkami dle podmínek těchto společností (např. platba poukázkami maximálně v hodnotě 50 % z ceny jednoho zájezdu), platbu poukázkami je nutné hlásit již při rezervaci zájezdu a musí být vyznačeno na smlouvě o zájezdu hned při objednání zájezdu) a dle podmínek CK. V případě, že na cestovní smlouvě nebude požadavek uveden (v poznámce) a potvrzen cestovní kanceláří, nebude možno tyto poukázky akceptovat. Toto je klient povinen si zkontrolovat při podpisu smlouvy.