Transfery

Nástupní místa pro transfer do/z Prahy na/z letiště u leteckých zájezdů (platnost od 1.6.2020)

Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech, v případě volné kapacity. Transfery se zajišťují autobusem, minibusem nebo osobním autem. Požadavek na transfer musí být uveden na smlouvě o zájezdu v kolonce „nástupní/výstupní místo“ při zakoupení zájezdu. Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, klient ztrácí nárok na transfer zdarma. Není možné doobjednat zpětně. Transfer zdarma platí pro klienty, kteří měli zakoupený zájezd do 1.6.2020 a měli ho uvedený na původní smlouvě. Pro nové smlouvy uzavřené od 9.6.2020 je možné transfer objednat za poplatek (500Kč/smlouva o zájezdu), a po odsouhlasení CK. Vzhledem ke všem letošním změnám a výrazného snížení množství prodávaných zájezdů, jsme museli omezit i celkovou kapacitu transferů. Jinak vychází transfery, které se organizují pro 200 lidí a jinak pro 50 lidí, v termínu.

Trasy nemusí přesně  odpovídat.  V  některých  případech  může  dojít  ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Na smlouvu lze využít pouze jedna z těchto služeb: Transfer, Taxi nebo Parkování.

Trasa 1 Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav
Trasa 2 Jilemnice, Vrchlabí, Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Český Brod
Trasa Děčín, Ústí n/L, Teplice, Bílina, Most, Louny
Trasa 4 Děčín, Ústí n/L, Litoměřice, Roudnice n/L, Mělník

Trasy transferů 1/2/3/4, jsou platné pro zájezdy do destinací Zakynthos, Skopelos,Alonissos, Stoupa, Kefalonie, Ithaka.
Trasy transferů 1/2, jsou platné pro zájezdy do destinací Kos, Kalymnos, Kréta (jih), Korfu, Parga,Lefkáda (pouze pro termíny s odletem 1.7.,11.7.,22.7.,1.8.,12.8.,22.8.,2.9.,12.9.,23.9.),Paxos,Sivota, Ammoudia.

Pokud máte objednaný zájezd a  potvrzené jiné nástupní místo, než je výše uvedené, dodržíme podmínky uvedené na původní nyní platné smlouvě o zájezdu
.

Transfer z ČB a dále po trase je možný v temínech :
Parga, Lefkáda, Sivota, Paxos, Ammoudia 22.7.-1.8.2020
Kos, Kalymnos 25.9.-5.10.2020
Kefalonie, Ithaka, Zakynthos 31.7.-11.8./11.8.-21.8./21.8.-1.9./1.9.-11.9./11.9.-22.9./22.9.-2.10.2020
Volná kapacita na dotaz v CK. 

Garance transferu z naší strany je 100 % ve všech termínech. Při jakémkoliv počtu cestujících a při objednání do 31. 3.2020 v případě volné kapacity. Trasy nemusí přesně odpovídat. V některých případech může dojít ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Pokud máte objednaný transfer do Prahy na letiště a zpět a cestuje s vámi malé dítě, které musí mít dětskou autosedačku, zavolejte si 2 dny před odjezdem do kanceláře na tel.: 48 510 45 00 a informujte se jaký typ auta/ autobusu pojede. V případě, že pojede autobus, není dětská sedačka povinná. V případě, že pojede osobní vůz, sedačka povinná je. Po dobu vaší dovolené bude sedačka uschována v naší CK a při cestě zpět ji budete mít připravenou k transferu.

V případě, že vyžadujete nástupní místo, které není uvedeno v katalogu a je po naší trase, bude tato služba zpoplatněna částkou 200 Kč/osoba. Tento požadavek je nutné uvést na cestovní smlouvu do poznámky při objednání zájezdu a mít ho potvrzený od CK.

Privátní transfer v ČR/GR
Pokud požadujete privátní transfer na/z letiště v ČR/GR, rádi ho pro vás za poplatek zajistíme. Více informací v CK.

 

Nástupní/výstupní místa pro zájezdy kombinovanou dopravou

Řídí se způsobem dopravy na/z místo pobytu (např. tam LETECKY S ODLETEM Z PRAHY = nástupní místa leteckých zájezdů, zpět busem platí trasy číslo 1, 2, 3, 4). Trasa dále pokračuje: Jihlava - Brno - Bratislava – Budapest – Kecskenet– Subotice – Novi Sad – Beograd – Niš - Skopje - Evzonie (státní hranice s Řeckem) a následně do místa pobytu.