Transfery

Nástupní místa pro transfer do/z Prahy na/z letiště u leteckých zájezdů

Nabízíme transfery  na/z  letiště  zdarma  při  zakoupení  zájezdu do 31. 3. 2020. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech, v případě volné kapacity. Trasa 7 má omezenou kapacitu. Po tomto datu bude služba zpoplatněná. Transfery se zajišťují autobusem, minibusem nebo osobním autem. Požadavek na transfer musí být uveden na smlouvě o zájezdu v kolonce „nástupní/výstupní místo“ při zakoupení zájezdu. Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, klient ztrácí nárok na transfer zdarma. Není možné doobjednat zpětně. Po tomto datu je možné transfer objednat za poplatek (500Kč/smlouva o zájezdu), a po odsouhlasení CK.

Trasy nemusí přesně  odpovídat.  V  některých  případech  může  dojít  ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Na smlouvu lze využít pouze jedna z těchto služeb: Transfer, Taxi nebo Parkování.

 

Trasa 1 Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav

Trasa 2 Jilemnice, Vrchlabí, Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Český Brod

Trasa 3  Děčín, Ústí n/L, Teplice, Bílina, Most, Louny

Trasa 4 Děčín, Ústí n/L, Litoměřice, Roudnice n/L, Mělník

Trasa 5 České Budějovice, Písek, Příbram

Trasa 6 České Budějovice, Tábor, Benešov

Trasa 7 Brno, u Jihlavy ( u hotelu Tři Věžičky) 

 

Pro zájezdy do destinace Rhodos nejsou transfery možné.

Pro zájezdy na Korfu a Lefkádu jsou platné trasy 1 až 4, pro ostatní destinace jsou platné trasy 1 až 6. Trasa číslo 7 je platná pro všechny destinace vyjma Kréty, Korfu, Lefkády, Pargy, Paxosu, Sivoty a Ammoudie.

Garance transferu z naší strany je 100 % ve všech termínech. Při jakémkoliv počtu cestujících a při objednání do 31. 3.2020 v případě volné kapacity. Trasy nemusí přesně odpovídat. V některých případech může dojít ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Pokud máte objednaný transfer do Prahy na letiště a zpět a cestuje s vámi malé dítě, které musí mít dětskou autosedačku, zavolejte si 2 dny před odjezdem do kanceláře na tel.: 48 510 45 00 a informujte se jaký typ auta/ autobusu pojede. V případě, že pojede autobus, není dětská sedačka povinná. V případě, že pojede osobní vůz, sedačka povinná je. Po dobu vaší dovolené bude sedačka uschována v naší CK a při cestě zpět ji budete mít připravenou k transferu.

V případě, že vyžadujete nástupní místo, které není uvedeno v katalogu a je po naší trase, bude tato služba zpoplatněna částkou 200 Kč/osoba. Tento požadavek je nutné uvést na cestovní smlouvu do poznámky při objednání zájezdu a mít ho potvrzený od CK.

Privátní transfer v ČR/GR
Pokud požadujete privátní transfer na/z letiště v ČR/GR, rádi ho pro vás za poplatek zajistíme. Více informací v CK.

 

Nástupní/výstupní místa pro zájezdy kombinovanou dopravou

Řídí se způsobem dopravy na/z místo pobytu (např. tam LETECKY S ODLETEM Z PRAHY = nástupní místa leteckých zájezdů, zpět busem platí trasy číslo 1, 2, 3, 4). Trasa dále pokračuje: Jihlava - Brno - Bratislava – Budapest – Kecskenet– Subotice – Novi Sad – Beograd – Niš - Skopje - Evzonie (státní hranice s Řeckem) a následně do místa pobytu.