Transfery/Autobusová doprava

Nabízíme transfery na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31. 3. 2018. Transfery se zajišťují autobusem, minibusem nebo osobním autem. Požadavek na transfer musí být uveden na smlouvě o zájezdu v kolonce „nástupní/výstupní místo“ při zakoupení zájezdu. Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, klient ztrácí nárok na transfer zdarma. Není možné doobjednat zpětně. Po tomto datu je možné transfer objednat za poplatek 500 Kč/cestovní smlouva/oba směry po odsouhlasení CK. Více informací v CK.

Nástupní místa pro transfer do/z Prahy na/z letiště u leteckých zájezdů:

Trasa 1 Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav
Trasa 2 Jilemnice, Vrchlabí, Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Český Brod
Trasa 3 Děčín, Ústí n/L, Teplice, Bílina, Most, Louny
Trasa 4 Děčín, Ústí n/L, Litoměřice, Roudnice n/L, Mělník
Trasa 5 České Budějovice, Písek, Příbram
Trasa 6 České Budějovice, Tábor, Benešov


Pro destinaci Santorini a Ios jsou platné trasy 1 a 2. Pro všechny ostatní destinace jsou platné trasy 1–6, netýká se zájezdů na 8 dní. Garance transferu z naší strany je 100 % ve všech termínech na 11/12 dní. Při jakémkoliv počtu cestujících a při objednání do 31.3.2018 v případě volné kapacity. Trasy nemusí přesně odpovídat. V některých případech může dojít ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

V případě, že vyžadujete nástupní místo, které není uvedeno v katalogu a je po naší trase, bude tato služba zpoplatněna částkou 200 Kč/osoba. Toto je nutné nahlásit 30 dní před odjezdem, pozdější nahlášení není možné. Tento požadavek musí být potvrzen CK.

Privátní transfer v ČR/GR
Pokud požadujete privátní transfer na/z letiště v ČR/GR, rádi ho pro vás za poplatek zajistíme. Více informací v CK.

Taxi zdarma pro pražské klienty
Pro klienty, kteří bydlí na území hlavního města Prahy, je připravena služba TAXI, která vás ZDARMA odveze k odletu. Požadavek na službu musí být uveden na smlouvě o zájezdu při zakoupení zájezdu. Jedno taxi na jednu smlouvu, z jedné adresy. Platí při objednání zájezdu do 28.2.2018. Po tomto datu je možné doobjednat za poplatek 700 Kč/cesta. Více informací v CK.

Parkování na letišti zdarma
Pro klienty, kteří zakoupí zájezd na 11/12 dní a nemají možnost využít nástupu/výstupu (bydlí dále než 30 km od nástupního místa) na našich svozových transferech na/z letiště v ČR, nabízíme parkování u letiště ZDARMA. Jedno parkovací místo na jednu smlouvu. Požadavek na službu musí být uveden na smlouvě o zájezdu při zakoupení zájezdu. Pro klienty, kteří si zakoupí týdenní zájezdy je parkování na letišti zdarma, bez omezení vzdálenosti. Parkování zdarma platí při objednání zájezdu do 31.3.2018. Po tomto datu je možné doobjednat za poplatek 500 Kč/týdenní pobyt a 800 Kč/pobyt na 11/12 dní. Více informací v CK. 

Pozice na mapě zde.

Nástupní/výstupní místa pro zájezdy kombinovanou dopravou:
Řídí se způsobem dopravy na/z místo pobytu (např. tam letecky = nástupní místa leteckých zájezdů, zpět busem = nástupní místa autobusových zájezdů).

Nástupní místa pro autobusové zájezdy do Řecka:
Trasa 1 Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Mladá Boleslav, Turnov, Jičín, Hradec Králové, Pardubice, Havlíčkův Brod, u Jihlavy
Trasa 2 Děčín, Ústí n/L, Teplice, Most, Louny (Lovosice), Slaný (Roudnice n/L), Kralupy n/V (Kladno), Praha, Kolín, Brno
Trasy autobusových zájezdů mohou být ze strany CK upraveny. Pro zajištění rychlejšího odjezdu/příjezdu může dojít ke svozům po ČR/GR.
Příplatek za místenku v autobuse 100 Kč/os./1 cesta.

Trasa dále pokračuje: Bratislava – Budapest – Kecskenet – Subotice – Novi Sad – Beograd – Niš - Skopje - Evzonie (státní hranice s Řeckem) a následně do místa pobytu.

Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.