Transfery

Nástupní místa pro transfer do/z Prahy na/z letiště u leteckých zájezdů

Nabízíme transfery  na/z  letiště  zdarma  při  zakoupení  zájezdu do 31. 3. 2019. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech, v případě volné kapacity. Trasa 7 má omezenou kapacitu. Po tomto datu bude služba zpoplatněná. Transfery se zajišťují autobusem, minibusem nebo osobním autem. Požadavek na transfer musí být uveden na smlouvě o zájezdu v kolonce „nástupní/výstupní místo“ při zakoupení zájezdu. Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, klient ztrácí nárok na transfer zdarma. Není možné doobjednat zpětně. Po tomto datu je možné transfer objednat za poplatek, a po odsouhlasení CK.

Trasy nemusí přesně  odpovídat.  V  některých  případech  může  dojít  ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

 

Trasa 1 Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav

Trasa 2 Jilemnice, Vrchlabí, Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Český Brod

Trasa 3  Děčín, Ústí n/L, Teplice, Bílina, Most, Louny

Trasa 4 Děčín, Ústí n/L, Litoměřice, Roudnice n/L, Mělník

Trasa 5 České Budějovice, Písek, Příbram

Trasa 6 České Budějovice, Tábor, Benešov

Trasa 7 Brno, u Jihlavy ( u hotelu Tři Věžičky) 

 

Pro zájezdy do destinace Rhodos nejsou transfery možné.

Pro zájezdy na Santorini a Ios jsou platné trasy 1 a 2, pro zájezdy na Pargu, Ammoudii, Lefkádu a Paxos jsou platné trasy 1–4. Pro ostatní zájezdy jsou platné trasy 1 - 7. (kromě zájezdů na ostrov Rhodos).

Garance transferu z naší strany je 100 % ve všech termínech. Při jakémkoliv počtu cestujících a při objednání do 31.3.2019 v případě volné kapacity. Trasy nemusí přesně odpovídat. V některých případech může dojít ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Pokud máte objednaný transfer (taxi, bus) do Prahy na letiště a zpět a cestuje s vámi malé dítě, které musí mít dětskou autosedačku, vezměte si ji, prosím, s sebou. Po dobu vaší dovolené vám autosedačku uschováme a při cestě zpět ji naleznete připravenou v transferu.

V případě, že vyžadujete nástupní místo, které není uvedeno v katalogu a je po naší trase, bude tato služba zpoplatněna částkou 200 Kč/osoba. Tento požadavek je nutné uvést na cestovní smlouvu do poznámky při objednání zájezdu a mít ho potvrzený od CK.

Privátní transfer v ČR/GR
Pokud požadujete privátní transfer na/z letiště v ČR/GR, rádi ho pro vás za poplatek zajistíme. Více informací v CK.

 

Nástupní/výstupní místa pro zájezdy kombinovanou dopravou

Řídí se způsobem dopravy na/z místo pobytu (např. tam LETECKY S ODLETEM Z PRAHY = nástupní místa leteckých zájezdů, zpět busem platí trasy číslo 1, 2, 3, 4). Trasa dále pokračuje: Bratislava – Budapest – Kecskenet– Subotice – Novi Sad – Beograd – Niš - Skopje - Evzonie (státní hranice s Řeckem) a následně do místa pobytu.