Transfery/Autobusová doprava

Nabízíme transfery na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 30. 4. 2017. Transfery se zajišťují autobusem, minibusem nebo osobním autem. Požadavek na transfer musí být uveden na smlouvě o zájezdu v kolonce „nástupní/výstupní místo“ při zakoupení zájezdu. Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, klient ztrácí nárok na transfer zdarma. Není možné doobjednat zpětně. Od 1.5.2017 jsou transfery   za poplatek 1000 Kč/cestovní smlouva/oba směry po odsouhlasení CK. Více informací v CK.

 

Nástupní místa pro transfer do/z Prahy na/z letiště u leteckých zájezdů:

Trasa 1 Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav
Trasa 2 Jilemnice, Vrchlabí, Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Český Brod
Trasa 3 Děčín, Ústí n/L, Teplice, Bílina, Most, Louny
Trasa 4 Děčín, Ústí n/L, Litoměřice, Roudnice n/L, Mělník
Trasa 5 České Budějovice, Písek, Příbram
Trasa 6 České Budějovice, Tábor, Benešov
Trasa 7 Plzeň, Beroun, Rokycany, Hořovice

Pro destinaci Stoupa, Santorini, Ios, Mykonos, Naxos, Paros jsou platné trasy 1–7. Pro všechny ostatní destinace jsou platné trasy 1–6. Garance transferu z naší strany je 100 % ve všech termínech a při jakémkoliv počtu cestujících. Trasy nemusí přesně odpovídat. V některých případech může dojít ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Privátní transfer v ČR/GR
Pokud požadujete privátní transfer na/z letiště v ČR/GR, rádi ho pro vás za poplatek zajistíme. Více informací v CK.

Taxi na letiště
Pro klienty, kteří bydlí na území hlavního města Prahy, je připravena služba TAXI, která vás ZDARMA odveze k odletu. Požadavek na službu musí být uveden na smlouvě o zájezdu při zakoupení zájezdu. Jedno taxi na jednu smlouvu, z jedné adresy. Platí při objednání zájezdu do 28. 2. 2017. 

Parkování u letiště
Pro klienty, kteří nemají možnost využít nástupu/výstupu na našich svozových transferech na/z letiště v ČR (bydlí dále než 30 km od nástupního místa), nabízíme parkování u letiště ZDARMA. Jedno parkovací místo na jednu smlouvu. Požadavek na službu musí být uveden na smlouvě o zájezdu při zakoupení zájezdu. Platí při objednání zájezdu do 28. 2. 2017. 

Nástupní/výstupní místa pro zájezdy kombinovanou dopravou:
Řídí se způsobem dopravy na/z místo pobytu (např. tam letecky = nástupní místa leteckých zájezdů, zpět busem = nástupní místa autobusových zájezdů).

Nástupní místa pro autobusové zájezdy do Řecka:
Trasa 1 Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Mladá Boleslav, Turnov, Jičín, Hradec Králové, Pardubice, Havlíčkův Brod, u Jihlavy
Trasa 2 Děčín, Ústí n/L, Teplice, Most, Louny (Lovosice), Slaný (Roudnice n/L), Kralupy n/V (Kladno), Praha, Kolín, Brno
Trasy autobusových zájezdů mohou být ze strany CK upraveny. Pro zajištění rychlejšího odjezdu/příjezdu může dojít ke svozům po ČR/GR.
Příplatek za místenku v autobuse 100 Kč/os./1 cesta.

Trasa dále pokračuje: Bratislava – Budapest – Kecskenet – Subotice – Novi Sad – Beograd – Niš - Skopje - Evzonie (státní hranice s Řeckem) a následně do místa pobytu.

Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.