Transfery

Nástupní místa pro transfer do/z Prahy na/z letiště u leteckých zájezdů

Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech, v případě volné kapacity (pro zájezdy na 8 dní transfery na/z letiště nejsou). Transfery se zajišťují autobusem, minibusem nebo osobním autem. Požadavek na transfer musí být uveden na smlouvě o zájezdu v kolonce „nástupní/výstupní místo“ při zakoupení zájezdu. Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, klient ztrácí nárok na transfer zdarma. Není možné doobjednat zpětně. Transfer zdarma platí pro klienty, kteří měli zakoupený zájezd do 30.04.2021 a měli ho uvedený na původní smlouvě. Po tomto datu  za poplatek (500Kč/smlouva o zájezdu), a po odsouhlasení CK

Trasy nemusí přesně  odpovídat. V některých případech může dojít ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Na smlouvu lze využít pouze jedna z těchto služeb: Transfer, Taxi nebo Parkování.

Trasa 1 Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav
Trasa 2 Jilemnice, Vrchlabí, Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Český Brod
Trasa Děčín, Ústí n/L, Teplice, Bílina, Most, Louny
Trasa 4 Děčín, Ústí n/L, Litoměřice, Roudnice n/L, Mělník
Trasa 5 České Budějovice, Písek, Příbram
Trasa 6 České Budějovice, Tábor, Benešov
Trasa 7 Brno, Jihlava

Trasy transferů 1/2 jsou platné pro zájezdy do všech destinací.

Trasy transferů 3/4 jsou platné pro zájezdy do destinací : Ammoudia, Alonissos, Fourka, Ios, Ithaka, Kalymnos, Kefalonie, Korfu, Kos, Kréta, Kythira, Lefkáda, Naxos, Paros, Parga, Paxos, Rhodos, Sarti, Sivota, Skopelos, Stoupa, Syros, Zakynthos.

Trasy transferů 5/6 jsou platné pro zájezdy do destinací:  Alonissos, Ios, Kalymnos, Korfu, Kos, Kréta, Kythira, Naxos, Paros, Skopelos, Stoupa, Syros, Zakynthos.

Trasa transferů 7 jsou platné pro zájezdy do destinací :  Alonissos, Ios, Kythira, Naxos, Paros, Skopelos, Stoupa, Syros.

Pokud máte objednaný zájezd a  potvrzené jiné nástupní místo, než je výše uvedené, dodržíme podmínky uvedené na původní nyní platné smlouvě o zájezdu.

Pokud máte objednaný transfer do Prahy na letiště a zpět a cestuje s vámi malé dítě, které musí mít dětskou autosedačku, zavolejte si 2 dny před odjezdem do kanceláře na tel.: 48 510 45 00 a informujte se jaký typ auta/ autobusu pojede. V případě, že pojede autobus, není dětská sedačka povinná. V případě, že pojede osobní vůz, sedačka povinná je. Po dobu vaší dovolené bude sedačka uschována v naší CK a při cestě zpět ji budete mít připravenou k transferu.

V případě, že vyžadujete nástupní místo, které není uvedeno v katalogu a je po naší trase, bude tato služba zpoplatněna částkou 200 Kč/osoba. Tento požadavek je nutné uvést na cestovní smlouvu do poznámky při objednání zájezdu a mít ho potvrzený od CK.

Privátní transfer v ČR/GR
Pokud požadujete privátní transfer na/z letiště v ČR/GR, rádi ho pro vás za poplatek zajistíme. Více informací v CK.

Nástupní/výstupní místa pro zájezdy kombinovanou dopravou

Řídí se způsobem dopravy na/z místo pobytu (např. tam LETECKY S ODLETEM Z PRAHY = nástupní místa leteckých zájezdů, zpět busem platí trasy číslo 1, 2, 3, 4). Trasa dále pokračuje: Jihlava - Brno - Bratislava – Budapest – Kecskenet– Subotice – Novi Sad – Beograd – Niš - Skopje - Evzonie (státní hranice s Řeckem) a následně do místa pobytu.