Transfery

Nástupní místa pro transfer do/z Prahy na/z letiště u leteckých zájezdů

Nabízíme transfery  na/z  letiště  zdarma  při  zakoupení  zájezdu do 31. 3. 2019. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech, v případě volné kapacity. Trasa 7 má omezenou kapacitu. Po tomto datu bude služba zpoplatněná. Transfery se zajišťují autobusem, minibusem nebo osobním autem. Požadavek na transfer musí být uveden na smlouvě o zájezdu v kolonce „nástupní/výstupní místo“ při zakoupení zájezdu. Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, klient ztrácí nárok na transfer zdarma. Není možné doobjednat zpětně. Po tomto datu je možné transfer objednat za poplatek (500Kč/smlouva o zájezdu), a po odsouhlasení CK.

Trasy nemusí přesně  odpovídat.  V  některých  případech  může  dojít  ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

 

Trasa 1 Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav

Trasa 2 Jilemnice, Vrchlabí, Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Český Brod

Trasa 3  Děčín, Ústí n/L, Teplice, Bílina, Most, Louny

Trasa 4 Děčín, Ústí n/L, Litoměřice, Roudnice n/L, Mělník

Trasa 5 České Budějovice, Písek, Příbram

Trasa 6 České Budějovice, Tábor, Benešov

Trasa 7 Brno, u Jihlavy ( u hotelu Tři Věžičky) 

 

Pro zájezdy do destinace Rhodos nejsou transfery možné.

Pro zájezdy na Santorini a Ios jsou platné trasy 1 a 2, pro zájezdy na Pargu, Ammoudii, Lefkádu a Paxos jsou platné trasy 1–4. Pro ostatní zájezdy jsou platné trasy 1 - 7. (kromě zájezdů na ostrov Rhodos).

Garance transferu z naší strany je 100 % ve všech termínech. Při jakémkoliv počtu cestujících a při objednání do 31. 3.2019 v případě volné kapacity. Trasy nemusí přesně odpovídat. V některých případech může dojít ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Pokud máte objednaný transfer (taxi, bus) do Prahy na letiště a zpět a cestuje s vámi malé dítě, které musí mít dětskou autosedačku, vezměte si ji, prosím, s sebou. Po dobu vaší dovolené vám autosedačku uschováme a při cestě zpět ji naleznete připravenou v transferu.

V případě, že vyžadujete nástupní místo, které není uvedeno v katalogu a je po naší trase, bude tato služba zpoplatněna částkou 200 Kč/osoba. Tento požadavek je nutné uvést na cestovní smlouvu do poznámky při objednání zájezdu a mít ho potvrzený od CK.

Privátní transfer v ČR/GR
Pokud požadujete privátní transfer na/z letiště v ČR/GR, rádi ho pro vás za poplatek zajistíme. Více informací v CK.

 

Nástupní/výstupní místa pro zájezdy kombinovanou dopravou

Řídí se způsobem dopravy na/z místo pobytu (např. tam LETECKY S ODLETEM Z PRAHY = nástupní místa leteckých zájezdů, zpět busem platí trasy číslo 1, 2, 3, 4). Trasa dále pokračuje: Bratislava – Budapest – Kecskenet– Subotice – Novi Sad – Beograd – Niš - Skopje - Evzonie (státní hranice s Řeckem) a následně do místa pobytu.